Registruotis
 
Naujienos Apie asociaciją Klubai apskrityje Vaikų komandos Senjorai Aukštaitijos pirmenybės 2014 (LFF III lyga) UAFA SELECT CUP 2013 JOMA ŽIEMA 2015 Teisėjai Nuotraukos Turnyrai U-13 rinktinė Kur sportuoti? Trenerių rekomendacijos Video Remėjai GARBINGAS ŽAIDIMAS PAŽINKIT MUS GERIAU
UAFA senjorų (kam virš. 35m.) salės futbolo turnyrai

Turnyrų datos, šeimininkai:

2014.12.06 - Utena

2015.01.03 - Kupiškis

2015.02.07 - Visaginas

2015.03.07 - ?

2015.04.04 - ?

 

NUOSTATAI

Komanda

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

T.

Į.-P.

V.

 

Panevežys

uafa

3-1

1-1

1-1

1-0

 

5-0

3-0

 

7-0

5-0

20

 

 

Anykščiai

1-3

uafa

1-2

1-2

1-0

 

0-1

0-1

 

2-0

3-1

9

 

 

Fk 2003

1-1

2-1

uafa

1-0

2-1

 

2-0

 

 

2-2

5-0

4-0

 

20

 

 

Utena

Utenis

1-1

2-1

0-1

1-2

uafa

 

1-1

 

 

2-0

1-0

2-0

 

14

 

 

Visagino

Inter

0-1

0-1

 

 

uafa

0-0

1-3

0-0

 

1-1

 

2-1

5-1

9

 

 

Rokiškis

 

 

0-2

1-1

0-0

uafa

1-2

1-1

0-1

2-0

2-1

9

 

 

Ukmergė

Vienybė

0-5

1-0

 

 

3-1

0-0

2-1

uafa

2-0

1-1

6-1

 

 

17

 

 

Kruonis

0-3

1-0

 

 

 

1-1

0-2

1-1

uafa

0-0

 

2-0

4-0

12

 

 

Kupiškis

 

 

2-2

0-2

1-1

1-0

1-6

0-0

uafa

1-1

3-0

10

 

 

Visagino

veteranai

0-7

0-2

0-5
0-4

0-1

 

0-2

 

 

1-1

uafa

 

1

 

 

Zarasai

0-5

1-3

 

 

1-2

1-5

1-2

 

0-2

0-4

0-3

 

uafa

0

 

 

 

Visaginas 2015.02.07

10.00 -10.20 Visagino Inter – Visagino senjorai

10.20-10.40 Utena –Rokiškis

10.40 -11.00  Visagino senjorai –Kupiškis

11.00-11.20 Visagino Inter – Rokiškis

11.20 – 11.40 Utena –Kupiškis

11.40 – 12.00 Rokiškis -Visagino senjorai

12.00 -12.20 Visagino Inter – Kupiškis

12.20 -12.40 Kupiškis -Rokiškis

12.40 -13.00 Utena – Visagino Inter

13.00 -13.20 Visagino senjorai - Ukmergė

13.20 – 13.40 Utena –Zarasai

13.40 -14.00 PERTRAUKA

14.00 -14.20 Ukmergė –Zarasai

14.20-14.40 FK2003 – Kruonis

14.40-15.00 Anykščiai – Zarasai

15.00 -15.20 Panevėžys – Ukmergė

15.20 – 15.40 FK2003 – Zarasai

15.40-16.00 Kruonis-Panevėžys

16.00 -16.20 Anykščiai – Ukmergė

16.20-16.40 Zarasai – Kruonis

16.40-17.00 FK2003 –Panevėžys

17.00-17.20 Anykščiai – Kruonis

17.20-17.40 FK2003-Ukmergė

17.40 – 18.00 Panevėžys –Anykščiai


Kupiškis 2015.01.03

10.00 – 10.20 FK2003 – Panevėžys 1:1

10.20 – 10.40 Senjorai  Visaginas – Anykščiai 0:2

10.40 - 11.00 Utena –Panevėžys 1:1

11.00 – 11.20 FK 2003 – Senjorai  Visaginas 4:0

11.20-11.40 Utena – Anykščiai 2:1

11.40-12.00 Senjorai Visaginas – Panevėžys 0:7

12.00-12.20 Utena – FK 2003 1:2

12.20-12.40 Anykščiai – Panevėžys 1:3

12.40-13.00 Senjorai  Visaginas – Utena 0:2

13.00 – 13.20 FK 2003 – Anykščiai 2:1

13.20-14.00 Pertrauka

14.00 – 14.20 Kupiškis – Kruonis 0:0

14.20 - 14.40 Rokiškis- Zarasai 2:1

14.40 -15.00 Inter –Ukmergė 0:0

15.00 – 15.20 Kupiškis – Zarasai 3:0

15.20 - 15.40 Ukmergė – Kruonis 1:1

15.40 – 16.00 Inter – Rokiškis 0:0

16.00 – 16.20 Kupiškis – Ukmergė 1:6

16.20 - 16.40 Inter – Zarasai 5:1

16.40 – 17.00 Kruonis – Rokiškis 1:1

17.00 – 17.20 Kupiškis – Inter 1:1

17.20 -17.40 Kruonis-Zarasai 4:0

17.40 -18.00 Rokiškis - Ukmergė 1:2