Registruotis
 
Naujienos Apie asociaciją UAFA 2018 moterų pirmenybės UAFA 2018 pirmenybės 7 prieš 7 UAFA 2018 pirmenybės 11 prieš 11 UAFA 2018 senjorų pirmenybės 8 prieš 8 JOMA ŽIEMA 2018 Teisėjai Nuotraukos Kur sportuoti? Trenerių rekomendacijos Video GARBINGAS ŽAIDIMAS
UAFA 2018 moterų pirmenybės

UAFA 2018 moterų pirmenybės

 

Nuostatai:

Word dokumentas UAFA 2018 moterų pirmenybių nuostatai.doc (41 KB)

 

Pirmenybių lentelė:

Vieta

Komanda

Žaista

Įmušti įv.

Praleisti įv.

Įv. santykis

Taškai

1

Visagino SC

10

15

12

3

21

2

SC-SK "Molėtai"

10

31

10

21

21

3

Ignalinos KKSC

10

14

16

-2

17

4

Kupiškio TVM

10

17

23

-6

11

5

Baltyre LT Utena

10

14

20

-6

10

6

FSK "Anykščiai"

10

12

22

-10

10

7

Utenio moterys*

1

0

1

-1

0

*iš pirmenybių po I turo pasitraukusi komanda.

 

Tvarkaraštis ir rezultatai

I turas
Gegužės 20 d.

IGNALINA

17:00 val.

Ignalinos KSC - Utenio moterys 1:0

Gegužės 22 d.

Ignalinos KSC - Visagino SC

 

Gegužės 27 d.

UTENA

17:00 val.

Baltyre LT Utena - SC-SK "Molėtai" 1:4
SC-SK "Molėtai" - FSK "Anykščiai" 5:1
Baltyre LT Utena - FSK "Anykščiai" 5:2

 

 

II turas

BIRŽELIO  3 D. (sekmadienis)

 

 

Visaginas

17:00 val.

Visagino SC - Kupiškio TVM 1:0

18:00 val.   

 FSK Anykšiai - Visagino SC 1:2

19:00 val.

Kupiškio TVM - FSK "Anykščiai" 4:1

 

 

MOLĖTAI

17:00 val. 

SC-SK "Molėtai" - Ignalinos KSC 4:1

Ignalinos KSC - Baltyre LT Utena 4:1

 

 

III turas

BIRŽELIO  10 D. (sekmadienis)


Kupiškio TVM - Ignalinos KSC 1:1 (1:2)

SC-SK "Molėtai" - Visagino SC 1:1 (1:2)

Baltyre LT Utena - Kupiškio TVM 1:1 (1:2)

FSK "Anykščiai" - Ignalinos KSC 3:3 (1:2)

Kupiškio TVM - SC-SK "Molėtai" 1:7

Visagino SC - Baltyre LT Utena 2:2 (2:1)

 

BIRŽELIO  11 D. (pirmadienis)


Ignalinos KSC - Visagino SC 0:0 (1:3)

 

 

 

RUGPJŪČIO mėm. 26 d. (Sekmadienis)  Anykščiai

17.00 Kupiškio TVM – Ignalinos KSC 5:0

           SC-SK Molėtai – FSK Anykščiai 0:0 (0:1)

18.00 Visagino SC – „Baltyre LT“ Utena 2:2 (0:1)

           FSK Anykščiai – Kupiškio TVM 2:0

19.00 KSC Ignalina – „ Baltyre LT“ Utena 1:0

          SC – SK Molėtai – Visagino SC 1:1 (1:2)

             Visagino SC – Kupiškio TVM 3:2

 

Rugsėjo 2 d. ( sekmadienis) Utena

17.00 „ Baltyre LT“ Utena – Kupiškio TVM 1:1 (0:1)

        

 

Rugsėjo mėn. 9 d. ( sekmadienis) Molėtai

16.00  SC- SK Molėtai – „Baltyre LT“ Utena 2:0

17.00  Ignalinos KSC – SC-SK Molėtai 2:1

 

 

Rugsėjo 21 d. (penktadienis) Anykščiai

16.00 FSK Anykščiai – Ignalinos KSC 1:0

 

 

Rugsėjo 23 d. (sekmadienis) Anykščiai

 

15.00 „Baltyre LT“ Utena – FSK Anykščiai 1:1 (1:0)

         Visagino SC - Ignalinos KSC 0:2

16.00 Kupiškio TVM – SC-SK Molėtai 2:6

         FSK Anykščiai - Visagino SC 1:3