Registruotis
 
Naujienos Apie asociaciją UAFA 2018 moterų pirmenybės UAFA 2018 pirmenybės 7 prieš 7 UAFA 2018 pirmenybės 11 prieš 11 UAFA 2018 senjorų pirmenybės 8 prieš 8 JOMA ŽIEMA 2018 Teisėjai Nuotraukos Kur sportuoti? Trenerių rekomendacijos Video GARBINGAS ŽAIDIMAS
UAFA naujienos
Visagino kelionė į Lenkiją

Grįžti į naujienų sąrašą

Lenkijos miesto Zlatov (Lenkija) kvietimu Visagino sporto centro komanda ir Valerijos šeimos esančios Zarasų rajone globojamų vaikų bendra komanda dalyvavo futbolo turnyre. Turnyras skirtas siekiant skatinti sveiką gyvenseną vyko Lenkijos komunoje (kaimas apie 500 gyventojų) Stara Višnevka.

Turnyras praėjo labai organizuotai. Visos komandos su valstybinėmis vėliavomis dalyvaujančių šalių, orkestro muzikos lydimi prdėjo atidarymo ceremoniją nuo miestelio bažnyčios iki stadiono. Sugiedojo savo šalių himnus. Nikolajus Charlamovas perdavė sveiknimus ir atminimo dovanas iš Lietuvos.

Turnyre dalyvavo 11 komandų suskirstytos į 2 pogrupius. Visagino sporto centro komanda gavo stiprią grupę, kurioje išsiskyrė savo technika Prancūzijos komanda ir stipri lenkų komanda. Mūsų komanda, vadovaujama trenerio Valerijaus Charbedijos laimėjo visas grupės rungtynes, nepaliko šansų kitoms komandoms ir pateko į finalą, kur tapo nugalėtojais.

Reikia atkreipti dėmesį, kad turnyras vyksta vieną kartą per 2 metus ir mes dalyvavome jau 8 turnyruose. Kai kuriems vaikams, tai buvo pirmoji kelionė į užsienį. Turyro metu dalyviai aplankė brolišką Visaginui Zambrow miestą, susitiko su Zambrow miesto  burmistru Stanislovu Dombrovskiu.

Didelis ačiū už šią nuostabią kelionę verslininkui Vladislovui Маžeikai ir Visagino sporto centrui.

 

 

 

Visagino sporto centro informacija ir nuotraukos