Registruotis
 
Naujienos Apie asociaciją UAFA 2018 moterų pirmenybės UAFA 2018 pirmenybės 7 prieš 7 UAFA 2018 pirmenybės 11 prieš 11 UAFA 2018 senjorų pirmenybės 8 prieš 8 JOMA ŽIEMA 2018 Teisėjai Nuotraukos Kur sportuoti? Trenerių rekomendacijos Video GARBINGAS ŽAIDIMAS
UAFA naujienos
Utenoje planuojama rekonstruoti stadioną

Grįžti į naujienų sąrašą

Spalio 24 d. Utenos rajono savivaldybėje buvo pristatytas Utenos Krašuonos progimnazijos sporto paskirties inžinerinių statinių rekonstravimo projektas.

Šis projektas yra svarbus visai miesto bendruomenei, kartu – ir „Utenos Uteniui“, po rekonstrukcijos turėsiančiam galimybę naudotis atnaujintu stadionu, rengti treniruotes futbolo akademijos „Utenis“ vaikams.

Susirinkime dalyvavę Utenos Krašuonos progimnazijos ir „Utenos Utenio“ vadovai diskutavo su projekto rengėjais apie stadiono apsaugos priemones, apšvietimo įrengimo detales, kitus techninius sprendimus. Buvo išklausyti pasiūlymai, tarp kurių – dėl laistymo sistemos, automobilių parkavimo vietų įrengimo.

Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus specialistas Rolanda Maniušis, pristatydamas projektą akcentavo, kad stadionas projektuojamas visoms sporto šakoms, mokyklai, todėl kai kurie statiniui keliami reikalavimai – specifiniai. Tarp tokių – higienos normų reikalavimai išlaikyti tam tikrą žaliųjų zonų plotą ar draudimas mokyklos teritorijoje įrengti automobilių stovėjimo aikštelę. 

Rekonstruojant stadioną yra numatyta visą jį aptverti, įrengti naują apšvietimą, kad futbolą būtų galima žaisti ir vakarais. Projektuojama 109x72m futbolo aikštė su dirbtine danga, vakarinėje sklypo dalyje įrengiama lengvų konstrukcijų 500 sėdimų vietų žiūrovų tribūna. Numatyta įrengti atsarginių žaidėjų suoliukus, tarp tribūnų ir esamų techninės paskirties pastatų numatyta galima perspektyvinė vieta persirengimo patalpoms įrengti. Taip pat numatyta vieta švieslentei. Prie rekonstrukcijos prisidės ir Lietuvos futbolo federacija, padovanosianti futbolo aikštės dangą.

Prie laiptuotos terasos numatoma įrengti krepšinio ir kvadrato aikšteles, skersinius mankštai atlikti, suoliukus, dviračių stovus. Atsižvelgus į mokyklos direktoriaus pasiūlymą, bus įrengtas tinklinio tinklas.

Tarp mokyklos pastato ir projektuojamos krepšinio aikštelės numatoma įrengti vaikų žaidimo aikštelę, suoliukus, aplink vaikų žaidimo aikštelę pasodinti medžius.

Stadionas bus pritaikytas žmonėms su negalia. jų patekimui į stadioną nuo V. Kudirkos g. projektuojamas betoninėmis trinkelėmis grįstas pandusas, nuo mokyklos pusės numatytas trinkelėmis grįstas takas. Susisiekimo komunikacijos suprojektuotos taip, kad žmonės su negalia galėtų laisvai ir saugiai judėti.

Su stadionu projektu galima susipažinti čia: www.utena.lt/index.php/informacija-apie-visuomenei-svarbius-statinius/5000-2018-10-04www.utenosutenis.lt informacija ir Utenos rajono savivaldybės nuotrauka