Registruotis
 
Naujienos Apie asociaciją UAFA 2018 moterų pirmenybės UAFA 2018 pirmenybės 7 prieš 7 UAFA 2018 pirmenybės 11 prieš 11 UAFA 2018 senjorų pirmenybės 8 prieš 8 JOMA ŽIEMA 2018 Teisėjai Nuotraukos Kur sportuoti? Trenerių rekomendacijos Video GARBINGAS ŽAIDIMAS
UAFA naujienos
UAFA pirmenybių čempionai - FSK "Anykščiai"

Grįžti į naujienų sąrašą

Dalinamės anykštėnų įspūdžiais iš savaitgalio rungtynių likus vienam turui garantavusių UAFA 2017 pirmenybių čempionų titulą:

Spalio pirmoji buvo sunki, bet sėkminga diena mūsų klubui.

Kaip įprasta, susirinkome Ukmergėje, nusiteikę rimtai kovai su Visagino „Inter-veteranai“. Priešininkai tvirti, gana sėkmingai žengia pirmenybėse, beveik kaip mes. Turnyrinėje lentelėje mus skyrė 4 taškai, šiame sezone nepralaimėjome nė vienerių varžybų. Praėjusiais metais, būtent Visagino futbolininkai iškovojo čempionų titulą, o mes likome antri. Užduotis aiški -  nepralaimėti!

Į aikštę išėjome nusiteikę kovingai, nujautėme, kad teks padirbėti iš peties. Taip ir buvo. Visaginiečiai laiko veltui neleido, nuolat mus spaudė, tad mums sunkiai sekėsi pereiti į jų aikštelės pusę bei atsakyti tuo pačiu. Bandėme įvairias taktikas, bet tikslumo, jėgos ar išradingumo vis trūko. Modestas vartuose taip pat nesušalo, darbo buvo nemažai. Taip „trynėmės“ beveik visą kėlinį, kai jam artėjant prie pabaigos, gynėjai nesusitvarkė su priešininkais ir kamuolys įskriejo į mūsų vartus. Pertrauką sutikom ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis, treneris išsakė savo pastebėjimus, bandėme suplanuoti strategiją antrajam kėliniui. Komanda žinojo, kas pastatyta ant kortos, o ir taškus dėlioti ant „i“ paskutiniame ture nesinorėjo. Išėjom kovoti!

Pradėjome vis labiau spausti varžovus, veržėmės į priekį, kūrėme ir bandėme. Išlietas prakaitas davė rezultatų – po atkaklios kovos, Ignas išlygino rezultatą! Bet ilgai nesidžiaugėme, po kelių minučių visaginiečiai vėl išsiveržė į priekį. Mums vėl teko besivejančių vaidmuo, kuris gerų emocijų niekada nesuteikia. Įtampa augo. Pykome, rėkėme, nesutikome ir su kai kuriais sprendimais aikštėje, bet nenusileidome, kovojome toliau. Su kiekviena sekunde, minute įtampa tik augo. Gerokai įpusėjus antrajam kėliniui, aikštės viduryje su varžovais puikiai susitvarkė mūsų „veteranai“ Saulius ir Darius, perdavė kamuolį į dešinį kraštą Ignui, kuris pakėlė kamuolį link baudos aikštelės, o ten sėkmingai sužaidus Pauliui Ž. rezultatas tapo lygus 2:2.Nuo tos akimirkos svarbiausias uždavinys komandai buvo neprasileisti daugiau įvarčių per likusį laiką. Sunkiai, bet mums tai pavyko. Teisėjo švilpukas mums reiškė ne tik šių varžybų pabaigą, bet ir čempionų titulą!

MES, šių metų UAFA pirmenybių NUGALĖTOJAI!   MES ČEMPIONAI!   MES UŽ ANYKŠČIUS!

Šį šeštadienį, spalio 7 d., 14 val., Ukmergėje žaisime paskutines pirmenybių varžybas su Kupiškio FC Narjanta.

Gaila, kad kelio į triumfą negalėjo stebėti didžioji dauguma mūsų fanų, bet tikimės, kad kitais metais, pagaliau galėsime juos visus pakviesti į namų stadioną Anykščiuose!

Daugiau nuotraukų rasite ČIA.

 

 

www.fskanykščiai.lt informacija ir nuotrauka