Registruotis
 
Naujienos Apie asociaciją UAFA 2018 moterų pirmenybės UAFA 2018 pirmenybės 7 prieš 7 UAFA 2018 pirmenybės 11 prieš 11 UAFA 2018 senjorų pirmenybės 8 prieš 8 JOMA ŽIEMA 2018 Teisėjai Nuotraukos Kur sportuoti? Trenerių rekomendacijos Video GARBINGAS ŽAIDIMAS
UAFA naujienos
Trečias UAFA 2018 m. senjorų salės futbolo pirmenybių turas su staigmenomis

Grįžti į naujienų sąrašą

Trečias UAFA senjorų salės futbolo pirmenybių turas nepraėjo be netikėtų rezultatų.

Lyderiai aiškėja, autsaideriai taip pat. FK 2003 Utena nemažina apsukų: iškovojo visus taškus ir įsitaisė turnyrinės lentelės priekyje. Jų artimiausi persekiotojai FK Širvintų Briedis barstė taškus, bet sunkioje kovoje vis dėlto pranoko turo šeimininkus kupiškėnus ir savo krepšį papildė sunkiais trimis taškais. FSK Anykščiai pateikė staigmeną nugalėdami Visagino Intero senjorus su patyrusiu Antonu Naumovu. FK Molėtai lengvų taškų nesiruošė dalinti ir stabiliu žaidimu bei savo kovingumu papildė savo sąskaitą penkiais taškais. Panevežio Ekrano senjorai dar buksuoja, bet dar ne vakaras, jie gali laimėti prieš bet ką ir pakovoti dėl medalių. Ukmergės Vienybės senjorai pralaimėję tik uteniškiams įsitaisė lentelės viršuje. Praščiau šį turą sekėsi Rokiškio FK ir Zarasų Forvardui.

Persiritus UAFA 2018 m. senjorų salės futbolo pirmenybėms į antrą pusę ir likus komandoms sužaisti po septynerias arba aštuonerias rungtynes lyderiai ir autsaideriai dar gali gerokai keistis.

Turnyrinę lentelę ir rezultatus rasite paspaudę ant nuorodos ČIA.

Sekantis UAFA senjorų salės futbolo pirmenybių turas vyks Visagine kovo 3 d.

Visiems sėkmės.

Jūsų UAFA