Registruotis
 
Naujienos Apie asociaciją UAFA 2018 moterų pirmenybės UAFA 2018 pirmenybės 7 prieš 7 UAFA 2018 pirmenybės 11 prieš 11 UAFA 2018 senjorų pirmenybės 8 prieš 8 JOMA ŽIEMA 2018 Teisėjai Nuotraukos Kur sportuoti? Trenerių rekomendacijos Video GARBINGAS ŽAIDIMAS
UAFA naujienos
Rokiškyje vyko UAFA-LFML 7 prieš 7 pirmenybių II turas

Grįžti į naujienų sąrašą

Šeštadienį 2018-06-09 Rokiškyje vyko UAFA-LFML 7 prieš 7 futbolo pirmenybių II turas.

Šiame ture pirmus taškus čempionate iškovojo Zarasų „Liepsna“ ir FSK „Anykščiai“. FSK „Anykščiai“ palaužė FK „Dyve United“ gynybą - 4:1, o FK „Liepsna“ iškovojo pergalę prieš FSK „Anykščiai“ – 3:0.

Rokiškio SK „Entuziastai“ ir Kupiškio FC „Narjanta“ taip ir nenusprendė kas iš jų stipresnis – lygiosios 0:0.

Rungtynėse tarp FC Tornado/FC Kupiškis ir FK „Inter veteranai“ užfiksuotas rezultatas 4:0 Visagino komandos naudai.

Taip ir nepavyko surinkti taškus FK „Dyve United“, rungtynėse prieš FK 2003, FK „Dyve United patyrė nesėkmę – 0:8.

FK „Entuziastai“ po lygiųjų su Kupiškio komanda, parodė kad jie gali mušti įvarčius ir pelnė 3 įvarčius rungtynėse su Zarasų „Liepsna“ komanda.

Aikštėse kaip ir ore buvo labai karšta - varžybos tarp FK „Inter veteranai“ ir FK 2003 buvo nutrauktos (2:2 žaidimo sustabdymo metu), FK „Inter veteranai“ buvo nepatenkinti teisėjavimu ir atsisakė žaisti toliau. Remiantis drausmės komiteto sprendimu FK „Inter veteranai“ komandai įskaitomas techninis pralaimėjimas rezultatu 0-3.

Kupiškio FC „Narjanta“ po sunkių lygiųjų su SK „Entuziastai“ taip ir nespėjo atgauti jėgas ir nusileido FC Tornado/FC Kupiškis jaunesniems futbolininkams – 0:2.

III turas numatomas birželio 30 dieną Kupiškyje.