Registruotis
 
Naujienos Apie asociaciją UAFA 2018 moterų pirmenybės UAFA 2018 pirmenybės 7 prieš 7 UAFA 2018 pirmenybės 11 prieš 11 UAFA 2018 senjorų pirmenybės 8 prieš 8 JOMA ŽIEMA 2018 Teisėjai Nuotraukos Kur sportuoti? Trenerių rekomendacijos Video GARBINGAS ŽAIDIMAS
UAFA naujienos
Meilę futbolui prisiekė 100 moterų

Grįžti į naujienų sąrašą

Rugsėjo 5 dieną Utenos „Utenio“ stadione vyko jau penktasis moterų futbolo turnyras, pavadintas „Už meilę moterims ir futbolui“, kuriame dalyvavo 100 moterų.

Tradiciškai kiekvieną rugsėjį moterys Utenoje užkariauja futbolo aikštes, kuriose užverda atkaklios, emocingos ir nuotaikingos kovos. Šiais metais turnyre dalyvavo net 10 komandų iš Utenos, Kupiškio ir Marijampolės: „Baltre LT“, „Baltyre LT B“, „Kupiškio TVM“, „UU moterys“, „Policija“, „Sūduvos močiutės“, VSB&G, „Vytrolma“, URSA, „Sporto gama“.

„Labai džiaugiamės kad Lietuvos šimtmečiui skiriamame renginyje dalyvauja 100 meile futbolui degančių moterų, – akcentavo viena iš pagrindinių renginio organizatorių Rūta Paukštienė. – Mus ypač pradžiugino tai, kad sulaukėme futbolą žaidžiančių močiučių iš Marijampolės!“

Vietoje įprasto apšilimo sušokusios Zumba šokį, moterys, pasiskirsčiusios po penkias komandas žaidė dvejose aikštelėse.

Džiugios emocijos ir pakili nuotaika sklandė viso renginio metu tiek aikštėje, tiek šalia jos – palaikymo komandų gretose. Visos moterys vienbalsiai tvirtino kad svarbiausias jų tikslas – smagiai ir aktyviai praleisti laiką bendraminčių būryje, o sportinis siekis užimti kuo aukštesnę vietą tik suteikia daugiau gero adrenalino ir aštrių pojūčių aikštėje verdančiose dvikovose.

Varžyboms pasibaigus visos komandos buvo apdovanotos atminimo medaliais, šakočiais, futbolo kamuoliais, „Sporto gama“ prizais, o abiejų aikštelių auksinės komandos – taurėmis. Jos buvo įteiktos viešnioms iš Kupiškio ir Marijampolės.

Pasivaišinusios tortu, pasidalinusios įspūdžiais moterys išsiskirstė ketindamos dar ne kartą susitikti turnyruose ir futbolo renginiuose.

Daugiau nuotraukų iš renginio rasite paspaudę ant nuorodos ČIA.

 

www.utenosutenis.lt informacija ir nuotraukos