Registruotis
 
Naujienos Apie asociaciją UAFA 2018 moterų pirmenybės UAFA 2018 pirmenybės 7 prieš 7 UAFA 2018 pirmenybės 11 prieš 11 UAFA 2018 senjorų pirmenybės 8 prieš 8 JOMA ŽIEMA 2018 Teisėjai Nuotraukos Kur sportuoti? Trenerių rekomendacijos Video GARBINGAS ŽAIDIMAS
UAFA naujienos
III-iasis Paplūdimio futbolo turnyras skirtas V.Galvonui atminti

Grįžti į naujienų sąrašą

Liepos 6 diena, Valstybės diena, penktadienis, puikus oras, puikiai įrengta futbolo aikštelė prie kurios prisidėjo FSK Anykščiai vaikai ir Jogailos tėvelis Vaidutis.

Šiemet, į jau trečiąjį paplūdimio futbolo turnyrą, skirtą Vytautui Galvonui atminti, susirinko keturios komandos, trys anykštėnų ir svečiai iš Zarasų, dėl objektyvių priežasčių negalėjo dalyvauti Ukrainiečių komanda ir kupiškėnų. Kupiškėnai turėjo dalyvauti LFF paplūdimio futbolo pirmenybėse.

Galime pasidžiaugti, kai jaunimas susiburia ir dalyvauja tokiuose futbolo turnyruose. Žaisti futbolą  ant smėlio yra labai sudėtinga, nes itin sunku nuspėti kur kamuolys atšoks, todėl žaidimas daugiausiai yra grindžiamas oru. Tiesiog buvo nuostabu žiūrėti kaip jaunimas atlieka smūgius per save – žirklėmis.

Varžybos vyko labai atkakliai ir azartiškai, matėme labai gražių įvarčių. Komandos sužaidė po tris rungtynes, varžybų nugalėtojai ir prizininkai sprendėsi paskutinėse rungtynėse.

Trečiąja vietą iškovojo „Alaus mėgėjų“ komanda nugalėjusi 3:1 „Maskatuoklių“ komandą. Pirmąją vietą laimėjo svečiai iš Zarasų, kurie 2:1 nugalėjo anykštėnų komandą „Savi“.

Geriausiu vartininkų pripažintas – Gediminas Žiukas iš komandos „Savi“, geriausias gynėjas – Edvinas Puodžiūnas iš  komandos „Maskatuokliai“, rezultatyviausias žaidėjas Audrius Masiulionis – „Alaus mėgėjai“, o turnyro geriausias žaidėjas – Rolandas Jusys iš Zarasų komandos.

Didžiausias Ačiū ūkininkui Algiui Bukauskui, Audriaus Juškos ūkiui, A.Šimkaus firmai, kurie prisidėjo rengiant šį turnyrą. Šie žmonės gerai pažinojo Vytautą ir jo gerus darbus, nuveiktus Anykščiuose. Dėkojame teisėjams Audriui, Ignui, Kornelijai, atsakingiems už maitinimą Agnei, Renatai, Romai ir Sauliui. Visai Anykščių futbolo bendruomenei ir sakome iki sekančio paplūdimio futbolo turnyro.


www.fskanyksciai.lt informacija ir nuotrauka