Registruotis
 
Naujienos Apie asociaciją UAFA 2018 moterų pirmenybės UAFA 2018 pirmenybės 7 prieš 7 UAFA 2018 pirmenybės 11 prieš 11 UAFA 2018 senjorų pirmenybės 8 prieš 8 JOMA ŽIEMA 2018 Teisėjai Nuotraukos Kur sportuoti? Trenerių rekomendacijos Video GARBINGAS ŽAIDIMAS
UAFA naujienos
Finišavo UAFA senjorų salės futbolo pirmenybės 2018

Grįžti į naujienų sąrašą

Baigėsi Utenos apskrities senjorų salės futbolo pirmenybės skirtos Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui. Jos prasidėjo dar gruodžio mėnesį ir tesėsi iki šiol. Viso buvo sužaisti penki turai skirtinguose miestuose. Pirmenybėse dalyvavo dešimt komandų iš Utenos apskrities ir kaimyninių regionų.

Pirmenybės vyko kovingoje, bet kartu ir draugiškoje atmosferoje, vieni kitus gerai pažįsta ir kartu varžosi jau šešti metai. Kaip ir priklauso senjorams "varžovai aikštėje, bičiuliai pasibaigus rungtynėms".

Įtampa tvyrojo iki paskutinio turo paskutinių rugtynių, UAFA senjorų salės futbolo pirmenybių nugalėtojai paaiškėjo tik po finalinio teisėjų švilpuko, kadangi Ukmergės senjorams užteko lygiųjų rungtynėse dėl nugalėtojo vardo su Kupiškio Narjanta. Ukmergiškiai atsargiai pradėjo rungtynes, o  klaidos kaina galėjo būti lemtinga, tad žaidimas buvo atsargus ir labai racionalus. FK 2003 Utena vyrukai visaip palaikė ir ragino kupiškėnus laimėti šį mačą, kuris padovanotų jiems nugalėtojo vardą.

Bet netikėtumų neįvyko, rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis ir Ukmergės Vienybė šoko Utenos apskrities senjorų salės futbolo nugalėtojų šokį.

 

Galutinę pirmenybių lentelę rasite ČIA.

 

Geriausi komandose:

Vaidas Kiškis - Rokiškio FK
Modestas Medžiolis - FK 2003 Utena
Darius Prusevičius - FSK Anykščiai
Roman Znaj - Visagino Inter senjorai
Andrej Svilo - Zarasų Liepsna
Petras Lukošius - Ukmergės Vienybė
Egidijus Matulevičius - Panevežio Ekrano senjorai
Eitaras Kriauza - Kupiškio Narjanta
Tomas Janovskis - Širvintų Briedis
Saulius Diktoras - FK Molėtai.

Vyriausias žaidėjas - Rimgaudas Vaitkus

Gražiausias įvartis (Ronaldo stiliumi per save) - Alvaidas Vilūnas

Ačiū visiems

Būkite sveiki ir laimingi,

Jūsų UAFA