Registruotis
 
Naujienos Apie asociaciją Klubai apskrityje Vaikų komandos Senjorai Aukštaitijos pirmenybės 2014 (LFF III lyga) UAFA SELECT CUP 2013 JOMA ŽIEMA 2015 Teisėjai Nuotraukos Turnyrai U-13 rinktinė Kur sportuoti? Trenerių rekomendacijos Video Remėjai GARBINGAS ŽAIDIMAS PAŽINKIT MUS GERIAU

 


Artimiausios varžybos

ROKIŠKIO FK TAURĖ

Gruodžio 21 - 26d. (Rokiškis)

UAFA JOMA ŽIEMA 2015

Sausio 3d. (Kupiškis) 35+ turnyras

 

Atviros Utenos miesto salės futbolo varžybos

"DSC taurė - 2015"

VII turas        2014-12-27
12.00 val.    FK- 2003            -    FK „Utenos vilkai“
13.00 val.    Utenos liberalai        -    DSC
14.00 val.    FK Auto1 logistics        -    FKK „Spartakas“
15.00 val.    „Draco“            -    Visagino SC
16.00 val.    „Dyve united“        -    Ignalinos KSC „Drūtūnai“
17.00 val.    „Algrida“            -    SKŽ Pabradė
VIII turas        2014-12-28
 9.00 val.    FK- 2003            -    DSC
10.00 val.    FK „Utenos vilkai“        -    FKK „Spartakas“
11.00 val.    Utenos liberalai        -    Visagino SC
12.00 val.    „Algrida“            -    „Dyve united“
13.00 val.    „Draco“            -    Ignalinos KSC „Drūtūnai“
14.00 val.    FK Auto1 logistics        -    SKŽ Pabradė
IX turas        2015-01-03
12.00 val.    FK- 2003            -    FKK „Spartakas“
13.00 val.    DSC            -    Visagino SC
14.00 val.    „Draco“             -    „Algrida“
15.00 val.    FK Auto1 logistics        -    „Dyve united“
16.00 val.    FK „Utenos vilkai“        -    SKŽ Pabradė
17.00 val.    Utenos liberalai        -    Ignalinos KSC „Drūtūnai“
X turas        2015-01-04
 9.00 val.    FK- 2003            -    Visagino SC
10.00 val.    FK „Auto1 logistics“        -    „Draco“
11.00 val.    DSC            -    Ignalinos KSC „Drūtūnai“
12.00 val.    FK „Utenos vilkai“        -    „Dyve united“
13.00 val.    Utenos liberalai        -    „Algrida“
14.00 val.    FKK „Spartakas“        -    SKŽ Pabradė

UTENOS KKSC INFORMACIJA

 

 


 


Naujausi rezultatai

 


UAFA ir PAFF pirmenybių lentelė

   Komanda     
Sužaista Taškai
1. Rokiškio FK 14 31
2. SK Rėkliai 14 30
3. FSK Anykščiai 14 27
4. FC Kagrė 14 24
5. FK Orfa 14 16
6. FC Narjanta 14 12
7. FK Ąžuolas
14 10
8. FK SC Baltic
14
6